Novej web


Tak ahoj milý podvodnice a podvodníci, možná si už na první pohled fšímáte, že webík je ode dneška ňákej trošku jinačí, ale vězte, že právě snaha o zachování starýho ksichtu dala šílenou práci. To bejvá paradox novejch technologií. Prostě sem po letech odkládání musel nechat webík předělat, teda posadit do jinej-neviditelnej a ultramoderní , struktůry. To fšecko z jednoho prostýho důvodu. Začal sem ho dělat před deseti rokama, tedy v době, gdy ho měly jen ty úplně nejvíc nejvěčí frajeři. Prostě jednoduchým aploudem toho, co sem měl doma na lokálu hupky na server, gde ste se na to koukali vy. Jenomže čas letěl a kutilové softverovýho typu vymejšlely další a další krávoviny tak dlouho, až se ten můj stařičkej chuděra stal totálně neviditelným pro roboty a vyhledávače . No a to je vlastně popření fšeho, co vod něj primárně požadujete. Abyste byli vidět a k nalezení. Takže letos v létě mi provajdr s konečnou platností napsal, že od novýho roku už mi to na jejich serveru chodit prostě nebude vůbec. Tož vobeslal sem pár známejch z oboru s dotazem, co by vobnášelo předělání tak, aby navenek zůstal starej ksicht a uvnitř schovaný mladý tělo. No a odpověď byla zhruba taková, že je to stejný, jako bych to chtěl praktikovat sám se sebou. Prostě SEO friendly ( tj. přátelský k vyhledávačům) to nigdy nebude. Až sem sehnal na doporučení kámoše webmástra Františka a ten se mnou má tu trpělivost složitě odbourávat z top technologie fšecky ty hejblátka a nesmysly, kterýma je to doslova našlapaný. Krvácí mu u toho jeho programátorský srdce, ale sem neoblomnej. Už sme to voholili až na lino a očekávám každou chvílí kolaps. Nicméně zatím to funguje, a já se teď vynasnažím – po dvou letech brutálního zanedbávání, webík zase rozhejbat. Mám tady kopice materiálů i od našich náfštěvníků, ale prostě šílená práce na dokončování velkýho bijáku mně totálně zabíjí – těch sil už taky v tomhle požehnaným věku nemám na rozdávání.

Takže eště až to odladíte, najdete tady nově galerie fotek i videa od spřízněnejch podvodníků, který na Manjaně a okolí nafotili, páč internetový připojení doznalo i u nás zásadního polepšení, zvětšil a přestříhal ( doplnil komentářem) sem stávající videa, takže už by mělo bejt vohodně lepčí pokoukání. Taky samosebou přidám nový, na serveru na to mám rezervováno 20 GB , coz je slušný, ne ?

Pokud máte touhy ukázat i svoje výtvory, pošlete mi to a já je vystavím. Ať už fotky nebo video, to je jedno. Mailem se spolu ale nejdříf domluvíme, jaký by to mělo mít parametry. Žádnej hajtech, ale zase myslím nemá smysl vystavovat blbosti z mobilu nebo takový ty patlaniny jako sou na Jútúb. Ty nám tam prosím ani nepřeposílejte, video by mělo mít optimálně 640 x 480 pikslíků, což je několikanásobek a dá se na to koukat na placatej televizi. Pokud máte hezký video nesestříhaný, můžem se domluvit i tak, že vám to píchnu slepit a nazvučit, po těch létech trápení mi to de už fakt svižně a taky na to mám slušný mašiny. No a co dál se děje ? Byli sme eště v listopadu dodělávat opozdilcům na Manjaně kurzíky a v půlce ledna jedem znovu – kdyby měl někdo touhy, taxe dělíme jen o cestu, potápění a karavan je gratis. Jaxem minule předeslal, pro velmi slušnej úspěch z března tohodle roku, budem skoro ve stejným termínu , teda přesně 7.3. ( sobota) pořádat u mě na hotelu ve Velešíně opět ukrutnej mejdan Manjany. Vidím to tak od 18ti hod v sobotu do neděle bez omezení. Zvaný ste fšichni, budem eště obesílat mejlíkama. Pokud ho nedostanete, nebuďte otrávený a neberte to osobně, mám v tom slušnej bordel, a taky zhruba 40 % mailů se nám vrátí jako nedoručitelných. No a páč je teda ta krize, tak opět to bude komplet grátis – tedy vstup na akci ( hraje zase výborná živá kapela) , dostanete nabaštit ( letos to bude nejspíš pravá jihočeská zabíjačka se fšema lahůdkama, co k tomu patří) , no a pak eště můžete na hotelu přespat a k tomu se snídaní – fšecko zase grátis, že jo. Platí samosebou pro ty, gdoš na Manjaně už něgdy byli, nebo maj podanou přihlášku na letošek. Jestli máte někoho v doprovodu, gdo nikolif, má fšecky ty služby za 1000,- kaček. Teda vstupný, večeři a snídani a hotel. Zadarmíko nejni jenom chlast – takovej frajer zas nejsem, loni se prožralo asi 50 tisíc. Připravený budou zase nejrůznější filmíky z podvody i nadvody, můžete juknout i na poslední verzi toho mýho velkýho bijáku ( od loňskej verze dost zásadní změna), nějaký ty srandičky a překvápka............napište sami jak to cejtíte, žádná blbost nejni dost velká.

Takže už klidně teď se můžete objednávat, ubytujem opět jen prvních 70 nahlášených, víc se prostě nevejde. Vloni bylo skoro 200 lidí, letos by to nemělo bejt slabší . Můžete to spojit s nedělní lyžovačkou kousek odtud na Lipně, otevřeli tam na naše poměry hypermoderní areál a s absťákem se jezdí báječně. Eště minulej tejden sem měl fakt sevřenou prdel, páč hrvati věrni tradici zase vymysleli neuvěřitelnou zhovadilost, která se zdála k nepřekonání ( tedy pro nás, hosti tyhle blbosti u nás nikdy ani nepocítí). Prostě zjistili, že fšemožný ty podvodnický světový systémy sou na hovno a tudíž budou muset fšický mít jednotnej – pochopitelně balkánskej, co se ftipně zove Adria, Bude ho muset mit každej instruktor i divemastr zaměstnanej kolem potápění a udělá si ho za „pouhej“ měsíc a 50 litrů v k tomu zřízenýmu Hrvatskimu ronilačkimu učilišti ve Splitu. No neber to. Dokonce i instruktoři, co učí jiný instruktory 50 let budou to muset absolvovat u magoru, který jim nesahaj ani na paty, zato nějak slušně vykešovali ministra, kterej jim to podepsal. No zdá se, že sem s tím opětovně vyjebal, prostě sem sestavil žalobu na neuznávání unijních dokumentů o instruktorskej rekvalifikaci a do tohodle sporu se jim v období, gdy škemraj o přijetí, pranic nechtělo. Takže mám papír vod samotnýho ministra, že sem v oukeji a mám si dělat co chci. Už sem to doporučil dalším, nejsem hajzl a taky mám pochopitelně škodolibou radost. No a závěrem pár snad pozitivních informací, jakože gdyš je ta krize a bude hůř, taxme vám pochystali takovej balík slev a výhod. Například že balíček služeb za 5 tisíc už nebude jen na deset ponorů, ale neomezený potápění na celou dobu, co u nás v kuse budete. Takže gdo dorazí na 14 dní, může mít ponor klidně za 150 kaček a to včetně všech transportů, lodě, lahve se vzduchem, olovo, divemaster... No a řada dalších zlepšováků a votom zas bude další mailík. Dneska fšecko howgh náčelník

 


Of course, possible side effects caused by the poor quality of drugs and public access to your personal information. Canadian RX Pharmacy http://canadiantoprx.com/buy-nolvadex-online-cheap/ is known as a customer-oriented platform that cares about the maximal safety of its clients and the protection of their vulnerable information. Trusted privacy policy and high confidentiality level prevent any type of data leakage, so you may be confident your personal, payment, delivery and medical information will never be passed to third parties.