15.11.2015

Je to až trošku k nevíře,
ale pořád ještě na FB i webík Manjany chodí spousta lidí, tak bych si dovolil pár informací. Jednak se, už poněkolikáté, omlouvám, že nereaguju na FB na žádosti o tzv. "přátelství" a to dokonce ani s lidma, se kterýma se přátelím velmi rád. Prostě tenhle model nesnáším, na FB nekoukám a mám ten profil jen z pragmatických důvodů - jakože se přes něj někam připojuju a nemusím si pamatovat fšechny přístupový údaje. Taky sterej mail s Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. začínám umrtvovat a lepčí je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Na ten reaguju ihned a odkudkolif.
   No věci se mají tak, že po vyloženě hektickým období posledních cca 20ti let,  sem si tak nějak vytvořil podmínky pro období neméně hektický, ve kterým se ofšem nemíním zdržovat prací a až do smrti smrťoucí se hodlám vyloženě bavit. Mám v plánu 126 let, takže času dost. Je to docela stress - třeba dneska, byť je půlka listopadu, je krásný počasí a já se nemůžu rozhodnout, jestli jít na bombastický bajkový trasy kolem přehrady, nebo odject o den dříf do Alp, kde už jedenáctej tejden po sobě lezeme a šplháme po kopcích, nebo kousek za barákem mám úžasný golfový hřiště a potřebuju dodělat licenci před úterním odjezdem do Arábie, nebo ……  No a takovejhle boj svádím den co den. Dělám mraky věcí, co sem nikdy nedělal, bohužel nikterak v klidu, ale s maximálním nasazením, což je někdy hodně na hraně, ale jináč mi to už asi nepude. Kupodivu nepociťuju přitom zatím žádný civilizační neduhy, takže podle fšeho zakukám v plným trysku. Paradoxně největší potíž je v tom, že se těžko na fšechny ty krávoviny sháněj lidi. Souběh několika veličin - např. dostatek oběživa a času, kondice, tolerantní rodina a zaměstnavatel..… tohle se v reálu moc nepotkává.  Kdo mně trochu zná, tak dobře ví, že bez plnýho zápřahu dlouho nevydržím, takže popravdě - už se zase probouzím ve tři v noci a zapisuju nápady, ale zatím to zvládám potlačovat a nejmíň na rok sem vytíženej víceméně  adrenalínovejma hovadinama.  Pochystávám taky webík, kde budu prezentovat cca. 10 svejch momentálně TOP aktivit a představovat je registrovanej zájemcům ( tedy žádná bezduchá žvanírna jako FB ) s tím, že budu nabízet účast na těch akcičkách a poskytovat max. informací kolem toho, ale třeba i materiální zabezpečení. Nebo něco podobnýho chystáte vy a já bych se rád zapojil, nebo máte jen dobrej nápad a chybí prachy…. Absolutně to nemá nic společnýho s komercí, jsem za vodou na věčný časy a naopak s ledajakou krávovinou třeba rád helfnu. Někdy se to ofšem malinko zvrtne, teď nedávno sem např. nabídnul sponzoring místním fotbalistům, když mně na kole ve štafetě ( 8 nejlepčích  chlapců z mančaftu se střídalo ) porazí v kopcovitým terénu na 105 km - oni se střídali po 10ti km, já to jel celý sám. Padla tedy sázka a protože ta mívá většinou i odvrácenou tvář, tak teď místo dresů kopaji stoky na veřejný osvětlení pro Místní úřad.
    Moře sem si za 20 let užil dost, ale pomaloučku polehoučku se absťák začíná projevovat, takže možná příští rok už budu zase vyhlížet nějakou prima loďku pro delší plavby. Podobný je to s potápěním. Tu a tam se potopím, ale žíly mi to zatím netrhá. Zrovna před pár dny sme potkali u Hallstattu po slezení údajně nejtěžší feratky v Rakousku  - See Wandu, v lesíku dva podvodníky, jak vylejzaji z temnej díry v zemi, kolem níž sou navěšený cedulky, kdy a kdo tam zhynul….tak po tomhle se mi kupodivu zastesklo, jaxme objevovali krápníkový Maňajamy na Brači, to byla fakt bomba. Jen ti nejvěrnější druhové z těch dob sou už hodně předčasně na pravdě boží a pořád to ani po letech nemůžu ňáko vydejchat.
    Psala mi fčera majitelka našeho nejoblíbenějšího penzionu na Brači, jak to vidím na příští sezonu, že by jinak museli vzít třeba Booking.com, ale s tím mají špatnou zkušenost, bo si třeba zabukujou nejlepší termíny a pár dní před tím to pak zruší - což dle smlouvy můžou.  Něco podobnýho volal i švédskej majitel odvedle, co sme vloni poprvé okupovali jeho novej krásnej haus. No já nevím…… už sem se do toho napříště nechtěl montovat, ale těžko se to zkoordinuje jinak. Napiště když tak jak to cejtíte a já nějakej model případně vytvořím. Taky sme se domlouvali po letošním úspěšným potápění v srpnu na Manjaně, že podobnej tejden s podvodnickýma aktivitami bysme zase rádi absolvovali. Původně sem navrhoval termíny před a po sezoně, ale to si nemyslím, že by řada z vás zvládla, už jen kvůli dovolenej a rodině, tak to klidně můžeme nechat zase na srpen, tedy mezi Tour de France a  Vueltou - tam nemůžu chybět, takže někdy kolem poloviny. Protože to je ale naprosto nejexponovanější termín v roce, tak to bysme museli zabukovat bejváky, loď, divemastra atp. opravdu co nejdříf, takže sem v očekávání zpětnej vazby.
   Tož tak lidičky, po mnohých z vás se mi vyloženě stejská, ale model Manjany je pohřbenej z několikrát popsaných důvodů, ale nemyslím si, že bysme se nemohli potkávat zas na nějakých jinejch projektech, takže pište nápady.  Ex Náčelník


Of course, possible side effects caused by the poor quality of drugs and public access to your personal information. Canadian RX Pharmacy http://canadiantoprx.com/buy-nolvadex-online-cheap/ is known as a customer-oriented platform that cares about the maximal safety of its clients and the protection of their vulnerable information. Trusted privacy policy and high confidentiality level prevent any type of data leakage, so you may be confident your personal, payment, delivery and medical information will never be passed to third parties.